Актуальні новини

  • 17-19 лютого 2023 року відбудеться у м. Хмельницький семінар "Школа інструкторів"
  • 25 лютого 2023 року відбудеться Чемпіонат міста Кривого Рогу з традиційного карате-до

 

Наші партнери

 

 

Ми в Соцмережах

 

 

 

 

 

Кубок України з Традиційного Карате-до 2021

30-31 жовтня 2021 року в Хомбу-Додзьо м.Кропивницького пройшов Кубок України з Традиційного Карате-до під головуванням Національної Федерації Традиційного Карате-до України. Дніпропетровську область представляли вихованці клубу ОФОТ "Бассай-Дай" м. Кривого Рогу. Результати змагань:

Подробнее: Кубок України з Традиційного Карате-до 2021

Прямий ефір на Першому міському телеканалі

Прямий ефір на Першому міському телеканалі з Олександром Хрищенко поговорили про результати вихованців ОФОТ Бассай-Дай на Чемпіонаті Європи з Традиційного Карате-до у Катовіце, Польща. Дякую Олександру за запрошення! Осс

Чемпіонат Європи з Традиційного Карате-до WTKF, European Children's Cup і European Traditional Karate Championship WTKU 2021.

04-06 жовтня 2021 року у м. Катовіце, Польща відбувся Чемпіонат Європи з Традиційного Карате-до WTKF, European Children's Cup і European Traditional Karate Championship WTKU.
До складу збірної України увійшло 11 вихованців від клубу ОФОТ "Бассай-Дай" м.Кривий Ріг, які і представляли нашу країну на даних змаганнях.

Подробнее: Чемпіонат Європи з Традиційного Карате-до WTKF, European Children's Cup і European Traditional...

Навчально-тренувальні збори до Чемпіонату Європи 2021

25-26.09.2021 Хомбу-Додзьо НФТКУ м. Кропивницький. Навчально-тренувальні збори до Чемпіонату Європи 2021 Польща (Катовіце)

Кубок міського голови з Традиційного Карате-до м. Хмельницький

19.09.2021 року у м.Хмельницький відбувся Кубок міського голови з Традиційного Карате-до. У ціх змаганнях взяли участь і спортсмени ОФОТ "Бассай-Дай":

Подробнее: Кубок міського голови з Традиційного Карате-до м. Хмельницький

Шестиріччя з дня першого ефіру «Першого міського» 2021

10 вересня «Перший міський» святкує своє шестиріччя з дня першого ефіру. У парку Героїв вихованці ОФОТ "Бассай-Дай" Традиційне Карате-До та Джиу-Джитсу продемонстрували показові виступи!))) Осс

Нагородження кращих спортсменів та тренерів міста 2021

8 вересня 2021 року до Дня фізичної культури і спорту у Виконкомі Криворізької міської ради відбулося урочисте нагородження кращих спортсменів та тренерів міста грошовими стипендіями від в.о. міського голови Юрія Вілкула.

Подробнее: Нагородження кращих спортсменів та тренерів міста 2021

"BASSAI-DAI_CAMP_2021"