Актуальні новини

  • 31 липня-2 серпня 2021 року в м. Кропивницькому відбудеться Гашуку 2021 Семінар з Традиційного Карате

 

Наші партнери

 

 

Ми в Соцмережах

 

 

 

 

 

Тренера

Скрипнюк Володимир Павлович - голова Дніпропетровського обласного фізкультурно-оздоровчого товариства «БАССАЙ-ДАЙ» . Тренер з Традиційного Карате-До і Джіу-Джитсу.

В 1990 році став членом федерації карате міста Кривого Рогу, яку очолював на той час Клємантович В.Й. В 1995 році вступає до Націрнальної Федерації Традиційного Карате-До України в якій представля м. Кривий Ріг. 27 жовтня 1997 року було засновано Дніпропетровське обласне фізкультурно-оздоровче товариство «БАССАЙ-ДАЙ» , метою діяльності. якого є популяризація здорового способу життя, спортивних єдиноборств, а саме східних видів. З 1999 року почав вивчати Джіу-Джитсу.

9 січня 2001 року був атестован на 2 дан школи Хокушин Ко Рю. 23 червня 2003 року атестований на 1 дан. В серпні 2006 на 2 дан з традиційного карате-до (стиль Шотокан). В серпні 2014 року на 3 Дан Карате до Шотокан.

В 2004 році вступає до асоціації Джіу-джитсу України і в липні цього року атестований на 1 Дан джіу-джитсу школи Госін Рю, 6 березня 2005 на 2 дан, а 3 червня 2006 на 3 Дан.

З 15 лютого 2005 року Володимир Павлович є президентом обласної організації Асоціації Джіу-джитсу України. Серед його вихованців Чемпіони Світу, Європи та Чемпіони першості України з Традиційного Карате-До, а також Чемпіони Світу, Європи та чемпіони першості України з Джіу-Джитсу.

Володимир Павлович був представлений на  был представлен на викладацьку ступінь - Ренсі, 4 Дан джіу-джитсу JJI - Міжнародного Союзу джіу-джитсу і вдало витримав екзамен, отримав викладацьку ліцензію - Ренсі JJI і став довічним членом Jiu-Jitsu International.

Досягнення:

Тренер вищої категорії з Традиційного Карате-До. 
Судя національної категорії з Традиційного Карате-До. 
Судя національної категорії з Джіу-джитсу. 
Майстер спорту з джіу-джитсу. 
Головний тренер збірної України з повноконтактного джіу-джитсу. 
6 Дан Голова школи Татсу-До 
4 Дан JJI - Міжнародного Союза Джіу-Джитсу 
4 Дан Казоку рю 
4 Дан по джіу-джитсу школи Госін-рю 
4 Дан з Традиційного карате-до (стиль Шотокан)
3 Дан школи Хокушин ко рю 
1 Дан міжнародної асоціації повноконтактного рукопашного бою. 
Учень Соке Ясуші Кадзіцукі з школи Ягю Сінган Рю Тайдзюцу і Ягю Сінкаге Рю Хэйхо і офіційний представник цих напрямків в Україні

 

 

Галінський Віталій Сергійович народився 11 жовтня 1986 року. З 1993 року почав займатися карате-до під керівництвом тренера Дмитра Віктровича Касіма. З 1996 року продовжив тренируватися під керівництвом голови Обласного фізкультурно-оздоровчого товариства "Бассай-Дай"  Скрипнюка Володимира Павловича.

8 квітня 2001 року був атестован на 1 Дан (дитячий) з Традиційного карате-до стиля Шотокан

3 серпня 2006 рокуа був атестован на 1 Дан ITKF з Традиційного карате-до стиля Шотокан

26 листопада 2008 року був атестован на 2 Дан ITKF з Традиційного карате-до стиля Шотокан

24 лютого 2018 року був атестован на 3 Дан WTKF з Традиційного карате-до стиля Шотокан

Майстер спорту України, Неоднаразовий Чемпіон і Призер України. В 2006 році став Чемпіоном Европи (Жешов, Польща) у розділі командне куміте. З 2007-2009 рік неоднаразовий призер Чемпіонатів Европи у  розділах куміте та командне куміте.

В 2017 році став срібним призером Чемпіоната Европи (м. Клуж-Напока, Румунія) у розділі командне куміте.

На даний момент є інструктором з з Традиційного карате-до стиля Шотокан обласного фізкультурно-оздоровчого товариства "Бассай-Дай"

 

 

Павлиш Олег Георгійович народився 20 червня 1971 року в м.Кривий Ріг.  В 1990 г. Павлиш О.Г. йде служити до лав Радянської Армії і знайомиться із хлопцями, які серйозно займалися східними єдиноборствами. У армії вперше плотно доторкнувся до Традиційного карате. Демобілізовавшись в 1992 році і повернувшись до рідного Кривого Рогу Павлиш познайомився із чудовою людиною і фанатом карате Корольовим Юрієм Івановичем, який став першим вчителем з карате, спарінг-партнером і другом. З 1993 року Павлыш  О. Г. займався у клубі  "БУДОКАН"  і активно брав участь у змаганнях міського і обласного рівня. Там –же  на тренируваннях він познайомився з Скрипнюком Володимиром Павловичем (чудовою людиною, грамотний тренер ), Головою Обласного Фізкультурно-оздоровчого товариства  "Бассай-Дай", котре він создав 27 жовтня 1997 року. А з січня 1998 року Павлиш О.Г. став тренером з Традиційного Карате-До стиля Шотокан в цьому товаристві.       

1 травня 2006 року Павлиш О.Г.  став володарем чорного пояса з Традиційного Карате-До, а 20 лютого 2011 року, паралельно займаючись, був атестован на 1 Дан з Джіу-джитсу стиль Хокушин Рю.

 

 

Осіков Павло Володимирович    народився 1989 року.
В 1995 пішов до школи.
До спорту прийшов в 1997 році і почав займатися кіокусінкай карате.
В 1999 році на його шляху зустрівся сенсей Павлиш Олег Георгійович, який дав неоціненні знання з Традиційного карате-до стилю Шотокан.
С 2011 року займається тренерською діяльністю.
09 листопада 2012 року був атестован на 1 Дан WTKF з Традиційного карате-до стиля Шотокан.

 

 

 

 

 

 

 

 

Сінько Данило Андрійович народився 31 грудня 1999 року. З 6 років почав займатися Традиційним Карате-До, на базі КСШ №74 під керівництвом Галінського Віталія Сергійовича. Неоднаразовий призер обласних і всеукраїнських змагань, майстер спорту України з Традиційного Карате-До. В 2016 році був атестован на 1 дан (чорний пояс) WTKF. З цього року є інструктором Дніпропетровського обласного фізкультурно-оздоровчого товариства "Бассай Дай". На сьогоднішній день активно приймає участь у розвитку Традиційного карате-до Дніпропетровської області, а також входить до складу збірної України з Традиційного карате-до.